דף הבית / אירועים / תפילה ותיקון לסטייה מינית.

תפילה ותיקון לסטייה מינית.

גאוה

תפילה יכולה לשנות את הטבע – אז אם אתם באמת רוצים להשתנות מנטייה מינית / סטייה מינית – ולזכות לדרגות רוחניות גבוהות…

תפילה על נטייה מינית, סטייה מינית.

אם התעוררתם בכך שיש לכם (מדובר בין – בנים או בנות / הומואים או לסביות וכל כדומה…) רצונות ודחפים משונים הנקראים נטייה מינית / סטייה מנית שונה מהטבע של החבר'ה,

תדעו שזה או מיצר הרע גדול – וזה אומר שהנשמה שלכם בשורשה גבוהה מאד , אבל היא צריכה לעבור ניסיון קשה , לשבר קליפה קשה – שהיא לפעמים תולדה מההורים או לפעמים תיקון מגילגולים עברו.., ואין לכם מה להעמיק בכך !

רק לדעת שאם תעמדו במבחנים ותעבור את הניסיונות הקשים ותזככו את הדמים העכורים תשנו את הרצונות שבאים מטבע הדמים שזורם בכם – כי זה יסוד האמונה שיש בחירה לכל אדם , אם רוצה עושה ואם לא לא עושה , ואם משמיים נתנו לאדם מבחן בטח ובטח יוכל לעמוד בו – אם ירצה באמת !

ובשביל זה באנו לעולם להשתנות ולכופף את היצריים שלנו לעבודתו יתברך… ועל זה מי שיזכה יקבל עולם הבא ונצח נצחים תענוגות רוחניות שאי אפשר לתאר בשכל האנושי.., אזי תוכלו לזכות לקדושה גבוהה מאד והתגלות אלוקית מיוחדת שלא כל אחד זוכה לה !

אבל הניסיון קשה וצריך הרבה תפילות להנצל מסטייה מינית / נטייה מינית. ולנו נשאר רק לברך אתכם שתעלו ותצליחו לא תפלו – ותזכו להארה גדולה וסייעתא דשמייא.

גם הרבה פעמים הנטיות המיניות הם בגלל צפיה מרובה בסרטים , והיא גורמת גירויים במוח ומשפיעה על הנפש והרצונות – על כן מי שבאמת רוצה להגמל מכך שיפסיק לראות סרטים (    ) פוסטים וחוברות (      ) כאלו ואחרות !

והעיקר לקדש את המחשבה, מחשבותלחשוב רק מחשבות טובות הם תיקון גדול לכךעיקר התיקון רק ע"י שמחה !,תיקון הברית.

וגם שיהי' רגיל לטבול במקווה ולקרוא תיקון הכללי.

כנסו ותהיו רגילים בתפילה זו !

 


אודות breslevmeir

Check Also

תפילת הדר,דרך צליחה,מכונית,מנהרה

תפילת הדרך של חסידי ברסלב

תפילת הדרך היום עם כל התאונות והצרות איך שיוצאים מהבית נסיונות בעיניים, נסיונות בלחץ, רק ...

נסיעת נשים לאומן

ברכות השחר לנשים | הלכות כלליות

ברכות השחר לאישה  בכלליות ברכות השחר לאישה. אין הרבה שינויים בהלכות ברכות השחר לנשים, רק הברכה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות