דף הבית / רבנים ומשפיעים / הרב עופר ארז / קריאת קודש לכל עם ישראל ממורנו הרב אליעזר ברלנד

קריאת קודש לכל עם ישראל ממורנו הרב אליעזר ברלנד

http://ofererez.co.il/tr
כולנו יודעים עד כמה מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א מוסר את נפשו עבור עם ישראל. אנו יודעים שהרב שליט”א סובל ייסורים נוראיים אך מסתיר מאיתנו את רוב רובם. כך, שאם כבר נחשף לעינינו או לאוזנינו משהו מסבלו וכאבו של הרב ברלנד שליט”א – סימן שסף הכאב עבר כל גבול אפשרי.

והנה בזמן האחרון הפסיק מורינו הרב ברלנד שליט”א את התפילה במס’ הזדמנויות שונות, או שבמקרים אחרים נאלץ לשבת, דבר שהרב שליט”א לא עושה אף פעם. אם לא די בכך לפתע הגיעו דיווחים לפיהם התפוצצו לרב שליט”א שני וורידים ברגל ואנו כבר הבנו שמצבו הבריאותי הקשה ממילא של מורינו הרב ברלנד שליט”א רק הולך ומחמיר.

כעת מגיעות בשורות קשות ועימם קריאת חירום של מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א – לקרוא ולהזדעזע.

“לכל חסידי ברסלב, לכל חסידי שובו בנים ולכל עם ישראל. זוהי קריאה גורלית לכל עם ישראל לפני כריתת רגל (רגלו הקדושה של מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א), היות והרב היה היום בהדסה עין כרם והרופאים הבחינו בזיהום והרעלה חמורה. כעת יש קונצנזוס שלם אם לכרות את רגלו של הרב או לא, לכן צריך להביא את כל הרופאים המומחים מהארץ ומחו”ל. צריכים להביא רופאים אף מבוסטון בכדי שיוכלו לרפא את הרגל של הרב שליט”א מבלי לכרות אותה.

מדובר פה בעלויות גדולות של מליון דולר (כ- 4 מליון שקל) יחד עם עוד מליון שקל שהצטברו לעלויות האבטחה עבור ה- 8 חודשים עד כה. האבטחה היא מטעם המדינה והמשטרה (ונכפה על מורינו הרב ברלנד שליט”א לשאת בעלויות הכבדות שלה).

ה- 2 מליון דולר הללו הכרחיים עבור רפואתו של הרב שליט”א. הרב לא יכול להתפלל ולא לעשות ‘מלווה מלכה’ עם הציבור, הוא צריך לשבת מרוב סבל וכאבים בכל רגע. לכן, חובה על כל ילד וילדה, כל נער ונערה, כל מבוגר ומבוגרת, כל אברך ואברכית מגיל 16 ומעלה לארגן כ”א אלף שקלים (ולהעביר אותם לעמותת ‘כאיל תערוג’) בכדי שלא יצטרכו לכרות לרב חו”ש את הרגל.

כל אלה שקיבלו פעם טובה מהרב, סיוע מהרב, עידוד מהרב, איזו מילה טובה, שכ”א יאזור חלציו וישנס מותניו ויקדיש שעה בכל יום לאיסוף הכסף. יתרים אנשים, או ייקח הלוואות ועד הדלקת הנרות של יום שישי (י”ג אב תשע”ז פרשת ואתחנן, 5.8.17 למניינם) יארגנו ויעבירו כולם את הכסף. כך לא יצטרכו לכרות לרב את הרגל והרב שליט”א ב- א’ אלול יוכל כבר והשתחרר.
אתר הבית החדש של הרב עופר ארז כל החברים מוזמנים להירשם
עמותת כאייל תערוג להפצת דעת רבי נחמן מברסלב ותלמידיו הקדושים
פועלת ללא מטרות רווח וממומנת בחסדי השם ע"י כספי תורמים שכוספין לגלות את אור השם בעולם
כל תורם לוקח חלק בהפצה ע"י התחברות למנוי דיסקים שבו כל אחד מקבל שבועית וחודשית דיסקים ,שיעורים ,ספרים וחיות
אנא חברים יקרים קחו חלק בהפצה

מנוי דיסקים עולמי-026502929


אודות 040961971

Check Also

הרב עופר ארז-שידור חי

הרב עופר ארז-שידור חי

http://ofererez.co.il/ אתר הבית החדש של הרב עופר ארז כל החברים מוזמנים להירשם עמותת כאייל תערוג ...

הרב עופר ארז-פרשת עקב

הרב עופר ארז-פרשת עקב

והיה עקב תשמעון עקבתא דמשיחא והיה עקב תשמעו-והיה עקב תשמעון אור ה' הפנימי מערכת העצבים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות