דף הבית / וידאו / EMUNAH channel / נגד עין הרע

נגד עין הרע

בלי עין הרע.  מהי עין הרע ? כוח הראייה ! מצאנו שיש כוח לראות העיינים בכמה מקומות, הן אצל בת היענה שמחממת את הביצים שלה ע"י הראיה, כמו כן בהלכות שבת מצאנו שלא להתסכל בנרות שבת יותר מדאי כי זה ממהר את הכיבוי של הנר, כי לראיה יש כוח !!! הסרת עין הרע ע"פ מיטל לביא באתר מטפלים.

 

 

מה רבי נחמן מברסלב אומר על עין רעה ?

מה רבי נחמן אומר על עין הרע ? כן, רבינו אמר יש כזה דבר !! עין הרע לרבי נחמן מברסלב. ספר שיחות הר"ן אות – רמב. אמר רבי נחמן מברסלב : עניין עין הרע הוא, כי יש כח ממש בהראיה. כי כח הראות הולך לחברו ומזיקו כשעינו רעה. כי הראיה הוא כח ממש שהולך כח הראות ופוגע בהדבר הנראה.   המשך לקרוא – קמע של רבי נחמן נגד עין הרע – סנפיר של דג כנסו תראו ברכה !!

 

תפילה נגד עין רעה.עין רעה, עין הרע

מרגישים שיש עליכם עין רעה ?

מי בכלל אמר שיש עליכם עין הרע ? אולי אתם סתם נלחצים ומפחדים את עצמכם ?

ע"כ טוב לפני הקמעיות והלחשים להסרת עין הרע – לקבל ייעוץ והדרכה בנושא ע"י רבני ברסלב כנסו >> עין הרע ברסלב. להסרת עין רעה באיזור המרכז ע"י מיטל לביא כנסו >> עין הרע.

דבר ראשון תבדקו את עצמכם אם אתם לא מסתכלים על אחרים בעין רעה (צרות עין על הצלחה של אחרים קינאה וצביטות בלב.., דברים קטנים של מידות לא מתוקנות בין אדם לחבירו יכולים לחזור אליכם בגדול, על כן יחד עם חשבון הנפש ותפילה – לא תינזקו מעין רעה – כי אין לה יכולת למי שלא מפחד ממנה כי הוא נקי מחטא ועוון של מידה רעה זו.., ואז תוכלו לפעול בתפילה שהבאנו לפניכם.

ועכשיו >> תפילה נגד עין רעה.

  

אודות breslevmeir

Check Also

Each Path Has It's Own Reward ~ We must help (NY)

Each Path Has It's Own Reward ~ We must help (NY)

Live from the Emunah Centre in Queens NY on August 21st 2017 Rav Dror will ...

Each Path Has Its Own Reward – We Must Help (NY)

Each Path Has Its Own Reward – We Must Help (NY)

Live from the Emunah Centre (NY) on August 21st 2017 Rav Dror will be in ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות