דף הבית / כללי / כולנו ביחד פותחים פתח של מחט

כולנו ביחד פותחים פתח של מחט

כיצד נוכל לפתוח פתח ולקרב את הגאולה ? הנקודות הטובות הן פתחי המחט שנפתח. נקודה טובה ועוד נקודה טובה- זה האור הקטן שלנו. וכשמצרפים נקודה לנקודה יוצרים שרשרת מופלאה של נקודות טובות לעם ישראל כדי שנקרב את הגאולה המיוחלת בחסד ולא בדין.

אז מה עושים? כל אחד ינסה למצוא משהו קטן, שיש לו רצון ויכולת לעשותו בלי נדר, כדי להוסיף זכויות למאזן של עם ישראל. קבלה פרטית ואפילו חד- פעמית למעשה טוב, מצווה, מחשבה טובה  ..שתיזקף לזכות עם ישראל וגאולתו. ככל שיותר אנשים ירתמו למשימה יפתח לנו הקב"ה פתח עצום ונפלא.


כל אדם שרוצה ליטול חלק ביצירת שרשרת הנקודות הטובות לעם ישראל, ימלא פיתקה קטנה בה הוא  מפרט את הקבלה האישית שלו וינסה להעביר הלאה פתקים נוספים לאנשים אחרים.

להמשך באתר "לב הדברים"


אודות admin

מנהל אתר חדשות ברסלב, סופר, מנחה קבוצות, מטפל ומעביר שיעורים לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב. מחבר רב-המכר ״סוד הנקודה הטובה״ http://sodhanekuda.com והספר ״התגלות״ http://www.hitgalut.co.il

Check Also

טבעונות יהודית – נועם בכור

מה הקשר בין טבעונות ליהדות? האם יש מקום לצמחונות ולטבעונות ביהדות? הרצאה מרתקת מאת נועם ...

סוף דבר – ההקדמה לספר סוד הנקודה הטובה מאת רן ובר

פרק מתוך הספר "סוד הנקודה הטובה", באדיבות אתר סוד הנקודה הטובה   הייתי רוצה להתחיל מהסוף. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות