דף הבית / כללי / האחים הזמרים גת עושים קידוש ד' על הבמה–צפו בשיר שכבר גרף למעלה מחצי מיליון צפיות

האחים הזמרים גת עושים קידוש ד' על הבמה–צפו בשיר שכבר גרף למעלה מחצי מיליון צפיות

דוד רובין כתב קוקר

מדובר באחים זמרים שהיו עד כה אנונימיים ולא ידועים בכלל, אבל כל זה נגמר ממתי שהם נרשמו לתוכנית "הכוכב הבא" בטלויזיה, הם עלו לבמה כשהגיע תורם כל אחד עם גיטרה בידו.

אך כשפתחו את פיהם בשירה כל צוות השופטים והמנחה עמדו המומים, האחים הזמרים ריגשו אותם, אם בהפקה חשבו שמדובר בגימיק חביב של שני חרדים תמימים שיודעים אולי לשיר, הרי שמבחינת אריק וגיל הם לחלוטין לא גימיק ולבטח שלא הגיעו לתוכנית כדי להעביר מסרים חבויים כאלו ואחרים בענייני דת.

כבר במבחן הבמה שלהם, במהלכו ביצעו את השיר ""Sound of silence של הזמר הידוע פול סיימון, החלו השניים לקדש שם שמים. כשגיל גת, ענה בתגובה לשאלת המנחה, אסי עזר: "מי נמצא אתכם כאן היום?", במילים: "השם ואנחנו". בהמשך קיבלו השניים תגובות נלהבות ביותר מהשופטים, שהחליטו פה אחד להעביר אותם לשלב הבא. זמרת חילונית בשם ריטה אמרה עליהם כבר אז: "הם נפלאים, ויש להם איזו אנרגיה של טוב… איזה כיף שאתם פה איתנו!". גם רני רהב, יחצ"ן ובעל אחד המשרדים המצליחים בארץ ליחסי ציבור, אמר: "אני חולה עליהם, אני חושב שהם מדהימים ורוצה אותם בגמר". גם אייל גולן התלהב ואמר: "הם לא צריכים לעשות שום שינוי מבחינתי, רק לבוא ולרגש". ולא רק מהשופטים מסתבר, זכו הצמד לאהדה גדולה, שכן מלבדם, זכו האחים גם מהקהל בבית ובאולפן לאחוז ההצבעות הגבוה ביותר מבין כל המשתתפים בתכנית, של 89% כבר בשלב הראשון של התכנית.

גם צוות ההפקה רואה כי הגימיק הזה הוא לא תופעה חולפת, כשהאחים מוכיחים פעם אחר פעם כי כלל הציבור בארץ יודע להעריך מוסיקה טובה באשר היא. עובדה. כבר למעלה משלוש תוכניות הם זוכים לאחוזי הצבעה גבוהים ועוברים ללא קושי מיוחד את יריביהם. ולא רק בטלוויזיה הם הפכו ללהיט אלא גם ברשתות האינטרנטיות.

קצת על התופעה המדהימה שכובשת במות מספרת האמא של האחים גת גב' אביבה: "היה זה אריק שחזר בתשובה לפני כ – 16 שנים. אחיו גיל חזר בתשובה שלוש שנים אחריו ובלי כל קשר לאחיו וגם האח השלשי במשפחה, בני חזר בתשובה, אצל כל אחד זה קרה בנפרד, מסיבותיו שלו ומבלי שאחד השפיע על השני, אריק נשוי פלוס שישה גר במאה שערים, גיל נשוי פלוס שישה גר בבית שמש, ואף על פי כן, לאורך כל השנים שמרו השניים על קשר טוב והדוק עם כמה מחבריהם החילוניים באילת. לשני כנסי המחזור שקיימו חבריו לשכבה של אריק באילת, הוא הקפיד להגיע".
ההצלחה היא כ"כ גדולה שההפקה של התוכנית הגיעה להחלטה כי אסור להם יותר להתראיין לתוכניות אירוח בארץ מחמת סדר יומם הצפוף.

צפו באחד הלהיטים שלהם מהיוטיוב שגרף למעלה מחצי מיליון צפיות ברשת החברתית – לצפיה כנסו למקור:

http://www.kooker.co.il/%d7%94%d7%90%d7%97%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%96%d7%9e%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%92%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%a9-%d7%93-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%91%d7%9e%d7%94-%d7%a6/


אודות admin

מנהל אתר חדשות ברסלב, סופר, מנחה קבוצות, מטפל ומעביר שיעורים לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב. מחבר רב-המכר ״סוד הנקודה הטובה״ http://sodhanekuda.com והספר ״התגלות״ http://www.hitgalut.co.il

Check Also

אתר חדש – רשימו ירושלים

לאחרונה עלה לאויר אתר מעוצב להפליא של מרכז "רשימו" בירושלים. השמועות אומרות שהמקום עוד יותר ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות