דף הבית / אתרים / אתר שקוף – אתר חדש לשקוף/לב הדברים

אתר שקוף – אתר חדש לשקוף/לב הדברים

אתר שקוף – אתר חדש לסדנת שקוף ולפעילויות החדשות של לב הדברים / שקוף – מתוך הדברים באתר:

"..כפי שאתם רואים לכבוד חג הפסח התחדשנו גם אנחנו באתר חדש "שקוף",  קנקן חדש מלא ישן. אמנם האתר עדיין לא הושלם ותוכניות רבות באמתחתנו כדוגמת שיעורים וסדנאות בשידור חי בהשתתפותכם, אפשרות נרחבת לאינטרקציה גדולה יותר עמכם הצופים בבית, באמצעות מערכת שאלות ותשובות לצוות שקוף ועוד ועוד כפי שתראו בהמשך.

בעיקר חשוב לנו לשמוע את דעתכם, מה מעניין אתכם, על מה הייתם רוצים לשמוע? מה הם הנושאים המועדפים עליכם, מאוד מאוד נשמח לשמוע מכם כל הערה, הארה או כל רעיון שיש לכם וכן אם יש לכם חומר כתוב שאתם רוצים לשתף את אנשים בבית בקיצור כל רעיון שהוא יבחן ויקבל מאתנו את מלא תשומת הלב.

והכי חשוב תעזרו לנו להגיע לכל יהודי באשר הוא, ולהביא את בשורת הריפוי של רבי נחמן מברסלב זיע"א לכל יהודי ויהודיה ברחבי העולם, באנו לכאן לעולם הזה כדי לגדול להצליח ולהיות מאושרים, וזה אפשרי!!!  "

לחצו לכניסה לאתר שקוף החדש:

צילום מסך 2015‏.04‏.13 ב‏.16.28.11

 


אודות admin

מנהל אתר חדשות ברסלב, סופר, מנחה קבוצות, מטפל ומעביר שיעורים לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב. מחבר רב-המכר ״סוד הנקודה הטובה״ http://sodhanekuda.com והספר ״התגלות״ http://www.hitgalut.co.il

Check Also

יום חברים והשקת הספר סוד הנקודה הטובה – צבי יחזקאלי מראיין את רן ובר 13/7/14

יום חברים בלב הדברים אני עצם הטוב  יום א' ט"ו תמוז 13.07.14 19:00 התכנסות  19:15-20:00 שיעור ...

מגלות לגאולה חלק ד' – אביחי כהן

מגלות לגאולה חלק ד' – אביחי כהן

Share PostTwitterFacebookGoogle +1Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות