דף הבית / כללי / אומן אומן שבועות — הטבת חלום

אומן אומן שבועות — הטבת חלום

בסיעתא דשמיא

היום חלמתי שאני עומד למות, עומדים להוציא אותי להורג, אני עומד למות בחנק, קיבלתי קצת זמן להיפרד מהעולם ואני יכול ללכת להסתובב בו עד מחר, כי מחר, אני מוצא להורג, בחנק, זה עונש – המיתה, עונש על זה שפגעתי למישהו בציפורן, אני לא זוכר את פניו אבל הלכתי אליו אל האיש הזה שפגעתי בציפורן שלו, בזמן הזה החופשי שהיה לי עד שאני עומד להיות מוצא להורג, בחנק, נפרדתי מהבת הבכורה שלי, היא בכתה, נפרדתי גם מהבת השניה וגם מאשתי, בדיוק צילצל חבר ילדות וביקשתי ממנו שישמור על אשתי עד שהיא… תתחתן מחדש, הוא הסכים ואני זוכר שהלכתי אל האיש ההוא שפגעתי לו בציפורן ולכן אני מועמד להיות מוצא להורג, בחנק, מחר.

אמרתי לעצמי שכמו רבי נתן גם אני רץ ישר לרבינו… איי… מחר? אחרי שאני אהיה מוצא להורג ?! אני רץ מיד לרבינו !!! ואז אחרי שהלכתי מהאיש שפגעתי לו בציפורן התחלתי לפחד, חשבתי אולי אפשר לירות בי במקום לחנוק אותי ? להחנק נשמע מאד מפחיד כשחושבים על זה לעומק … תחשבו על זה.

הלכתי לים, מים לא עמוקים, אולי עד הברך, שחיתי במים וזה הרגיש מאד נעים, זה הרגיש כמו מפלט מהידיעה שאני עומד להיות מוצא להורג מחר, בחנק, רציתי לברוח, אבל אין לאן.

אני לא זוכר באיזה ספר ראיתי את זה שהשם יתברך אומר לאן תברחו ? לאן יש לכם לברוח ? אין לכם לאן לברוח, תברחו אלי !!!

אני ? איך שאני מת ? אני רץ ישר לרבינו.

התעוררתי בשלוש לפנות בוקר, מזיע קצת, עם טעם מר בפה, נטילת ידיים ואני בחוץ, עליתי על הקטנוע, נסעתי למקווה, המים הקרים קיבלו אותי בחביבות ללא רגש, ללא נחמה, יצאתי ונסעתי לשדה…

עכשיו, זה כאן ועכשיו… אני מול השמים האד שעולה מהאדמה הרטיב את הקסדה שלי, עטף אותי, הרבה לא דיברתי, רק הודתי לשם יתברך שאני יכול לנשום, נשמתי עמוק, הרגשתי איך האוויר נכנס לראות שלי ואיך שבית החזה מתרחב, אני רץ ישר לרבינו, גם כאן, גם עכשיו.

חסיד אני לא, אולי חסידה, אבל אני רוצה, מאד מאד רוצה, בנתיים אני עמוק בתוך החומר, כמו שתוקעים קיסם או מקלון לתוך דבק מגע ומרימים ואז דבק המגע נמשך אחרי המקל ? ככה, אבל אני רוצה, כלכך כלכך רוצה, רוצה להיות טוב ומועיל ויפה מבפנים, בנתיים אני בתוך שניצל ואוכל ו… לא נדבר עוד על מה… אבל אני רוצה, מאד מאד רוצה.

לפני כמה שבועות, בשבועות זכיתי להיות אצל רבינו, את עיקר התורה שלמדתי למדתי על המרפסת של הכנסת האורחים ממול לציון, בוקר החג, כמעט כולם רצוצים מהלילה וכבר אחרי התפילה חתכו לדירות שלהם להרביץ כמה שעות של שינה, אני חשבתי שאני רוצה לנצל את הזמן, אחרי הכול לא כל יום אני זוכה להיות אצל רבינו, הייתי מרוט, חצי מעולף, הלכתי לקפה ושם היו כמה חברים, לא שהכרתי אותם מלפני זה, אבל כאן ועכשיו כולם [כמעט] חברים.

היה שם דוד, אותו כבר פגשתי בחנוכה, אז הוא אמר לי שמה שמחייה אותו זה הסור מרע שלו ובזה הוא שמח, גם עכשיו הוא אמר מילים שהעיפו אותי רחוק וגבוה, איי ריבונו של עולם, כמה אנחנו חסרים בלעדיך.

ברוך שלא עשני גוי, ברוך שלא עשני גוי….נקודה טובה ועוד נקודה טובה

 


אודות breslevshalom

Check Also

עותק של ליקוטי מוהר"ן בשפה ברורה: תורה ע"ה [יברכנו אלקים]

עותק של ליקוטי מוהר"ן בשפה ברורה: תורה ע"ה [יברכנו אלקים]

ליקוטי מוהר"ן בשפה ברורה, תורה ע"ה בחלק ראשון Share PostTwitterFacebookGoogle +1Email

הרב שלום סבג – 376

הרב שלום סבג – 376

Share PostTwitterFacebookGoogle +1Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ריפוי יהודי | סדנאות נפש ברוח החסידות | ספר מתנה | ספר להתחזקות